بازرگانی ایران آرما
خانه / فویل / بازار فروش فویل ۶۰ سانت ۷۰ میکرون

بازار فروش فویل ۶۰ سانت ۷۰ میکرون

بازار فویل ۶۰ سانت ۷۰ میکرون به دلیل استفاده های زیادی که در صنایع مختلف دارد رونق بسیار خوبی نیز دارد این فایل ها غالباً دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر پاره شدن و آسیب دیدگی دارند و به همین دلیل می توان آنها را برای مصارف متعددی به بازار فروش عرضه نموده در ادامه این مطلب به ما در مورد انواع مختلف فایل‌های ۶۰ سانت ۴۰ میکرون برای شما اطلاعات بیشتری عرضه نموده ایم.

بازار فروش فویل 60 سانت 70 میکرون

همه چیز درباره فویل ۶۰ سانت ۷۰ میکرون

همه چیز درباره  فویل 60 سانت 70 میکرون انواع مختلف فایل‌های ۴۰ میکرون نسبت به فایل‌های ۷۰ میکرون و ۶۰ میکرون بسیار نازکتر هستند این محصول غالباً به منظور استفاده در انواع مختلف آرایشگاه ها برای کار ناخن و همچنین رنگ کردن مو و هایلایت کردن مو مورد استفاده قرار می گیرد علاوه بر موارد ذکر شده غالباً بسیاری از کارخانجات داروسازی برای بسته بندی داروهای خود و ساخت جلد قرص از این فویل استفاده می کنند.

لازم به ذکر است که ایزوله کردن درپوش بسیاری از بطری ها از جمله بطری‌های مواد شوینده بطری‌های روغن موتور و همچنین بطری های متعدد دیگر با استفاده از این فایل انجام می‌شود در بسیاری از مواقع این ایزوله کردن با ترکیب فویل و فام انجام می‌شود تا عمل ایزوله با اطمینان بیشتری انجام شود.

لازم به ذکر است فایل های تولید شده توسط کارخانجات ایران نسبت به انواع مختلف فایل های وارداتی دارای قیمت بسیار مناسب تری نیز می‌باشد چرا که معادن آلومینیوم در کشور ما بسیار زیاد می باشند و از طرفی بسیاری از کارخانجات این فایل ها را از آلومینیوم های بازیافتی نیز تولید می‌کنند که موجب تمام شدن قیمت تولید آنها در حد پایین تر می شود.

این فایل به صورت رولی تولید و به بازار فروش عرضه می‌شوند رول بندی کردن فایل در کارخانجات مخصوص تولید این محصول در اندازه ها و سایز های متنوعی انجام می‌شود که هر کدام از این سایت‌ها مشتری خاص خود را دارا می باشند.

قیمت عمده فویل ۶۰ سانت ۷۰ میکرون

قیمت عمده فویل 60 سانت 70 میکرون قیمت فویل نسبت به ضخامت و اندازه آن متفاوت می باشد همچنین رولفو که با واحد کیلوگرم سنجیده می‌شود نیز در وزن های متفاوتی موجود میباشد که قیمت هر کدام از آنها به تبع متفاوت خواهد بود علاوه بر بازار داخلی ایران که بازار پر مصرف در زمینه فویل میباشد صادرات آن به کشورهای همسایه نیز بسیار پررونق می‌باشد.

زیرا کشور ایران در منطقه خاورمیانه جزو بزرگترین تولید کنندگان فایل می باشد و بیشترین معادن آلومینیوم در کشور ما قرار دارند. به همین جهت شما انواع مختلف این فایلها را با قیمت بسیار عالی تر می توانید به صورت عمده از خود تولیدکننده که ما باشیم نیز خریداری نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
وحیده سعادتمند
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09199662733
آدرس کانال: zerrofyekbarmasraf@
آدرس سایت: www.foilsazan.ir
پست الکترونیکی: vsd657@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پخش عمده فویل تابلو سازی باکیفیت

پخش عمده فویل تابلو سازی در سراسر کشور با قیمت های مناسب و کیفیت های گوناگون موجب شده تا افراد بتوانند به راحتی این کالاها را خریداری و از آن نیز استفاده کنند ا

پاسخی بگذارید