بازرگانی ایران آرما
خانه / فویل ضخیم / توزیع مستقیم فویل ضخیم عمده

توزیع مستقیم فویل ضخیم عمده

فویل ضخیم آلومینیوم بیشتر سدی در برابر بخار آب و گاز می باشد از فویل های ضخیم علاوه بر درست کردن غذا و پوشش دادن سطح ظرف های خیلی از غذا ها گاهی به صورت تزئینی استفاده می کنند. توزیع مستقیم فویل عمده از طریق شرکت های تولید کننده این محصول می باشد این شرکت ها به صورت عمده این محصول را به بازار عرضه می کنند شما می توانید آن را از پلاستیک فروشی ها و ابزار فروشی ها تهیه کنید .

توزیع مستقیم فویل ضخیم عمده

عوامل موثر بر کیفیت فویل ضخیم

عوامل موثر بر کیفیت فویل ضخیم فول های آلومینیوم دارای صفحه ای براق که طرف دیگر آن مات می باشد شرکت هایی در ایران هستند که این محصول را با کیفیت برتر و با استاندارد کامل در اختیار خریداران قرار می دهند شمش های آلومینیوم در داخل کوره ذوب می شوند و با توجه به نیازهای مختلف با عناصر آلیاژی ترکیب می شود و سپس ریخته گری می شود تبدیل این مواد مذاب به فویل آلومینیوم مابین غلطک های نورد انجام می شود .

نوع آلیاژ فویل آلومینیوم در تعیین قیمت آن نقش به سزایی دارد کاربرد فویل آلومینیوم برای پوشش سقف سوله ها، در عایق کاری ها، از آن استفاده می کنند عوامل موثر در کیفیت فول ضخیم آلومینیوم می توان به :

۱- باید دارای انعطاف پذیری باشند و به توان به راحتی به آن شکل داد.

۲- در حد استاندارد تولید شوند.

۳- عاری از هرگونه سوراخ و روزنه باشند بلکه به صورت متراکم بوده و هوا در آن نفوذ نکند.

۴- یک فویل آلومینیوم اصل یک طرف آن براق و طرف دیگر مات می باشد.

۵- به صورت رولی در ابعاد و اندازه های مختلف می باشد.

استفاده کردن از این فویل ها در صنعت تعمیر کامیون و تریلر، تابلو بدنه خودرو ، ودر محوطه ماشین سازی و به طور گسترده در ساخت و ساز هوا و فضا نقش دارد مورد استفاده قرار می گیرد این فویل ها دارای ضخامت ها مختلف و در رنگ های طلایی و آلومینیومی می باشند گاهی وقت ها به صورت ساده و گاهی به صورت نقش دار خودنمایی می کنند.

پخش کنندگان بهترین فویل ضخیم عمده

پخش کنندگان بهترین فویل ضخیم عمده فویل آلمینیوم یکی از محصولات پر کاربردی است که در ایران توسط شرکت های مختلف تولید می شود این فول ها در ضخامت های مختلف تولید می شوند فویل های ضخیم در این شرکت ها با استفاده از امکانات و دستگاه های روز دنیا به بازار عرضه می شوند.

این فویل ها دارای متراژ های مختلف می باشند قیمت این محصول در خریدهای عمده به صرفه تر می باشد عرضه فویل در داخل و خارج از کشور توسط شرکت های تولید کننده آن صورت می گیرد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
وحیده سعادتمند
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09199662733
آدرس کانال: zerrofyekbarmasraf@
آدرس سایت: www.foilsazan.ir
پست الکترونیکی: vsd657@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادر کننده فویل ضخیم ارزان قیمت

مرامزی که این روزها موجب شده اند که کشور ایران در ردیف توسعه یافته ترین کشورهای جهان قرار بگیرد مراکز صادر کننده ای هستند که توجه و اعتماد همگان را به طور کامل

پاسخی بگذارید