بازرگانی ایران آرما
خانه / فویل / صادرات کلی فویل حرارتی مرغوب

صادرات کلی فویل حرارتی مرغوب

در معرفی یکی از فلزات سبک می توان فویل حرارتی را نام برد که از ضخامت ۲۰ میکرون برخوردار بوده و در مقابل عواملی مثل حرارت؛ نور؛ اشعه و غیره مقاومت نشان می دهد. لازم به ذکر است از این ورق نازک حرارتی در صنایع مختلف بهره برده که صنایع غذایی نیز از آن جمله می باشد. اکنون وجود شاخصه های مثبت در این محصول و همینطور کاربرد روزافزون آن باعث گسترش بازار فروش فویل حرارتی و صادرات کلی فویل صادراتی یعنی فویل حرارتی مرغوب شده است.

صادرات کلی فویل حرارتی مرغوب

مزایای استفاده از فویل حرارتی مرغوب

مزایای استفاده از فویل حرارتی مرغوب فلزات به طور کلی دو نوع را شامل می گردند که فلزات نرم و فلزات سخت از جمله آنها به شمار می آیند، حال یکی از محصولاتی که در گروه فلزات نرم قرار داشته و از انعطاف پذیری کافی برخوردار می باشد، فویل حرارتی است که به رنگ نقره ای بوده و امروزه در صنایع گسترده ای از کشور از آن بهره می برند؛ حال موضوعی که در ادامه راجع به این محصول خواهیم گفت، مزایای استفاده از فویل حرارتی مرغوب می باشد که در قسمت زیر به آنها اشاره شده است:

 1. یکی از مزایایی که مربوط به استفاده از این فویل می شود و لازم است به آن اشاره کنیم؛ این است که قابلیت شکل پذیری بسیار خوبی داشته و لذا هر شکلی را می توان روی آن پیاده سازی کرد.
 2. نسبت به رطوبت مقاوم بوده و لذا محصولاتی که با این فویل بسته بندی می گردند؛ از این عامل در امان خواهند بود.
 3. همچنین نسبت به اکسیداسیون نیز تاثیر ناپذیر بوده و در نتیجه محصولات موجود در بسته های فویلی هم دچار اکسیداسیون نمی شوند.
 4. در مقابل خوردگی هم مقاومت کافی را نشان داده و این امتیاز عمده را هم می توان به آن افزود.
 5. از مزیت های دیگر آن این است که از سری فویل های آلومینیومی بهداشتی به شمار آمده و لذا بهداشت و سلامت محصولات مختلف را خدشه دار نخواهد کرد.

فروش مستقیم فویل حرارتی مرغوب

فروش مستقیم فویل حرارتی مرغوب کاربرد روزافزون فویل حرارتی در صنایع و حوزه های مختلف و وجود تقاضای گسترده در رابطه با این محصول منجر به افزایش فروش مستقیم فویل حرارتی شده و در نتیجه می نوانید به راحتی به فویل مرغوب و قیمت مناسب که در چنین صنایعی اهمیت یافته است؛ بهره مند گردید:

 • یکی از صنایعی که نیاز مبرم به فویل حرارتی خواهد داشت؛ صنایع ساخت خودرو است.
 • صنایع داروسازی برای بسته بندی اقلام دارویی به این ورق آلومینیومی نیاز ضروری دارند.
 • صنایع ساخت عایق حرارتی نیز به وفور از آن بهره می برند.
 • صنایع بهداشتی از دیگر حوزه هایی هستند که به استفاده مکرر از فویل حرارتی می پردازند.
 • همچنین صنعت غذایی نیز برای ادامه تولیدات خود به فویل حرارتی وابسته می باشد.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
وحیده سعادتمند
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09199662733
آدرس کانال: zerrofyekbarmasraf@
آدرس سایت: www.foilsazan.ir
پست الکترونیکی: vsd657@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پخش عمده فویل تابلو سازی باکیفیت

پخش عمده فویل تابلو سازی در سراسر کشور با قیمت های مناسب و کیفیت های گوناگون موجب شده تا افراد بتوانند به راحتی این کالاها را خریداری و از آن نیز استفاده کنند ا

پاسخی بگذارید