بازرگانی ایران آرما
خانه / فویل / فروشنده انواع فویل ساندویچ حرارتی

فروشنده انواع فویل ساندویچ حرارتی

فویل ساندویچ را برای نگهداری بهداشتی و استاندارد انواع ساندویچ تولید می کنند و اغلب دارای طول یکسان اما عرض متفاوت هستند. فروشنده انواع فویل ساندویچ این محصول را در مدل های مختلف از جمله فویل حرارتی، میان اغذیه فروشی ها، فست فودی ها و یا برای استفاده در مصارف خانگی آماده عرضه به بازار می کند.

فروشنده انواع فویل ساندویچ حرارتی

مهمترین ویژگی های فویل ساندویچ حرارتی

مهمترین ویژگی های فویل ساندویچ حرارتی امروزه استفاده از انواع غذاهای فست فود در میان افراد در تمامی گروه های سنی افزایش یافته و با توجه به سبک جدید زندگی، کمتر کسی را می توان یافت که در طول هفته دست کم یک بار ساندویچ و یا دیگر انواع فست فود را مصرف نکند. ساندویچ ها غذاهای فوری هستند که می تواند با توجه به مواد خوراکی که داخل آن را پر می کند، مدل های مختلفی داشته باشد.

برای حفظ نکات بهداشتی باید ساندویچ را در پوششی مناسب قرار داد تا ضمن حفظ انسجام آن، بتواند سلامت ماده خوراکی را نیز تضمین کند. انواع ساندویچ به دو نوع سرد و گرم تقسیم می شوند. پوشش ساندویچ های سرد نیازی ندارند عایق حرارتی باشند، اما برای ساندویچ های گرم حتما از نوعی پوشش که عایق گرما باشد و در مجاورت با حرارت مواد شیمیایی آن آزاد نشود، استفاده می کنند.

فویل های آلومینیومی بهترین گزینه برای این کار هستند زیرا علاوه بر اینکه کمک می کنند حرارت ماده غذایی داخل ساندویچ حفظ شود، از سوختن دست مشتری هنگام ساندویچ خوردن جلوگیری کرده و هیچ واکنش شیمیایی در مواجه با حرارت از خود نشان نمی دهد. این نوع پوشش را فویل حرارتی ساندویچ می نامند. فروش فویل ساندویچ به صورت عمده و کیلویی انجام می شود.

این نوع فویل فقط مورد استفاده فست فودی ها قرار نمی گیرد، بلکه برای مصرف خانگی هم گزینه مناسبی محسوب می شود. ساندویچ همیشه یک گزینه محبوب برای انواع پیک نیک و گردش، تغذیه محصلین در مدرسه و یا غذای کارمندان است. در تمامی این موارد می توان برای تگهداری بهتر از ساندویچ، فویل حرارتی را مورد استفاده قرار داد. با توجه به سایز نان ساندوچی چند سایز مختلف فویل وجود دارد.

انواع فویل ساندویچی دارای طول یکسانی هستند اما سایز آنها در عرض دارای تفاوت هایی است. ضخامت فویل با واحد میکرون محاسبه شده و هرچه ضخیم تر باشد از کیفیت بالاتری برخوردار خواهد بود.

توزیع مستقیم فویل ساندویچ حرارتی

توزیع مستقیم فویل ساندویچ حرارتی توزیع مستقیم فویل ساندویچ حرارتی بصورت عمده از طریق تولیدکنندگان تجهیزات بسته بندی غذا صورت می گیرد. در خرید عمده می توان از تخفیفات ویژه فروشنده بهره برد. سفارش خرید انواع فویل ساندویچ می تواند کاملا به صورت غیرحضوری انجام شود. پیش از این سفارش های غیرمستقیم به تماس های تلفنی محدود می شدند، اما امروزه این شیوه جای خود را به سفارش های اینترنتی داده اند.

در شیوه آنلاین، مشتری قادر است فویل ساندویچ را در هر حجمی که مایل باشد، بطور مستقیم به تولیدکننده سفارش دهد. با توجه به نوسان قیمت مواد اولیه، قیمت فویل ساندویچ نیز ممکن است بطور روزانه تغییر کند. برای آگاهی از جدیدترین قیمت این محصول می توان به سایت اینترنتی فروش مراجعه کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
وحیده سعادتمند
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09199662733
آدرس کانال: zerrofyekbarmasraf@
آدرس سایت: www.foilsazan.ir
پست الکترونیکی: vsd657@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پخش عمده فویل تابلو سازی باکیفیت

پخش عمده فویل تابلو سازی در سراسر کشور با قیمت های مناسب و کیفیت های گوناگون موجب شده تا افراد بتوانند به راحتی این کالاها را خریداری و از آن نیز استفاده کنند ا

پاسخی بگذارید