بازرگانی ایران آرما
خانه / فویل / فروش ویژه فویل پلی اتیلن دار مرغوب

فروش ویژه فویل پلی اتیلن دار مرغوب

فویل پلی اتیلن دار از جمله فویل های مرغوب و مناسبی است که در برندهای مختلف موجود است و به فروش می رسد. در عرض ها و طول های متفاوت و برای مصارف مختلف به کار برده می شود. استفاده کردن از این فویل ها به راحتی امکان پذیر است و بیشتر برای مواردی به کار برده می‌شود که می‌خواهند از نفوذ هوا در آن جلوگیری کند. فروش ویژه فویل پلی اتیلن دار مرغوب توسط فروشگاه های معتبر و کارخانه‌های تولیدی انجام می گیرد.

فروش ویژه فویل پلی اتیلن دار مرغوب

اطلاعاتی جامع درباره فویل پلی اتیلن دار

اطلاعاتی جامع درباره  فویل پلی اتیلن دار

فویل پلی اتیلن دار دارای مشخصه های خاصی هست .ضخامت آن ها کم است و در حد ۳ میلی می باشد. این محصول بسیار مناسب هست و برای پلمپ کردن موارد بهداشتی و دارویی کاربرد فراوان دارد.

از این گونه فویل ها به صورت انبوه در کارخانه های تولیدی موارد بهداشتی و دارویی مورد استفاده قرار می‌گیرد .همچنین در صنایع مختلف غذایی استفاده کردن از این نوع فویل ها بسیار رواج دارد .

این گونه فویل ها را بر روی مواردی همانند کرم و خمیر دندان به صورت بهداشتی قرار می دهند تا باعث بیرون ریخته شدن مواد داخل آن نشود.همچنین در این گونه مواد هوا وارد نشود و خراب و بی کیفیت نشود.

در صنایع غذایی نیز از این فویل ها استفاده می شود تا مواد خوراکی کپک نزند. استفاده کردن از این گونه ها برای صنایع غذایی به خصوص مربا سازی و ترشی هایی که به صورت تک نفره تهیه می‌شود، بسیار کاربرد دارد.

ترشی ها ،زیتون ها و ماست هایی که به صورت تک نفره و کوچک تهیه می‌شود، بر روی آنها یک فویل نازک وجود دارد. این همان فوم پلی اتیلن دار است که به صورت بهداشتی بر روی سر آنها شده است.

علاوه بر اینکه از ریزش مواد غذایی جلوگیری می کند و محصول را به صورت بهداشتی به بازار عرضه می کند، باعث شود تا مواد غذایی کپک نزند و خراب نشود .

کارخانه های متفاوت اقدام به تولید فویل می کنند و آنها را به صورت عمده در اختیار کارخانه‌های بهداشتی، دارویی و غذایی که از این محصول استفاده می کند، قرار می دهند.

تولید کننده انواع فویل پلی اتیلن دار

تولید کننده انواع فویل پلی اتیلن دار

فروشنده فویل پلی اتیلن دار کارخانه ها و کارگاه های تولیدی هستند که در ضخامت های متفاوت و برای مصرف مختلف آنها را تولید می کند. معمولاً ضخامت آن ها ۳ میلی است .اما بنا به درخواست کننده قطر آن را بیشتر و یا کمتر از آن نیز می کنند.

برای خرید این گونه فویل ها کافیست که به کارخانه های تولیدی مراجعه کنید و آنها را به صورت انبوه خریداری فرمایید .همچنین می‌توان با خرید به صورت جزئی از مغازه های پلاسکو محصول را تهیه کرد و برای موارد متعدد مورد استفاده قرار داد. بیشتر بیرون بر ها نیز از این ورقه ها برای بسته بندی کردن غذا استفاده می‌کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
وحیده سعادتمند
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09199662733
آدرس کانال: zerrofyekbarmasraf@
آدرس سایت: www.foilsazan.ir
پست الکترونیکی: vsd657@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پخش عمده فویل تابلو سازی باکیفیت

پخش عمده فویل تابلو سازی در سراسر کشور با قیمت های مناسب و کیفیت های گوناگون موجب شده تا افراد بتوانند به راحتی این کالاها را خریداری و از آن نیز استفاده کنند ا

پاسخی بگذارید