بازرگانی ایران آرما
خانه / فویل / پخش کننده فویل ۶۰ سانت ۷۰ میکرون باکیفیت

پخش کننده فویل ۶۰ سانت ۷۰ میکرون باکیفیت

فویل ۶۰ سانت ۷۰ میکرون یکی از انواع فویل هایی می باشد که امروزه با توجه به اندازه و ابعادی که دارد، افراد زیادی از آن استفاده می‌کنند.
پخش کننده فویل باکیفیت نوع ۶۰ سانت ۷۰ میکرون را به صورت عمده و مستقیم به بازار عرضه کرده است تا همه افراد بتوانند این نمونه را به آسانی تهیه کنند.

پخش کننده فویل 60 سانت 70 میکرون باکیفیت

فویل ۶۰ سانت ۷۰ میکرون چه مشخصاتی دارد؟

فویل 60 سانت 70 میکرون چه مشخصاتی دارد؟ امروزه انواع فویل ها را شما در بازار مشاهده می کنید که دارای کیفیت و ویژگی های منحصر به فردی هستند، از این رو استفاده از آنها مستلزم شناخت بیش تر می باشد که باید در این زمینه داشته باشند، در این قسمت قصد داریم، در رابطه با فویل ۶۰ سانت ۷۰ میکرون صحبت کنیم، برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما همراه شوید، این نمونه:

  • از متریال های مرغوب تهیه کرده اند و با توجه به موادی که برای آن در نظر گرفته شده است، می توان آن را در موارد مختلف مورد استفاده قرار داد.
  • نمونه دارای رنگ نقره‌ای باشد و ضخامت مناسبی دارد و مواد اولیه ایکه برای آن استفاده شده است، از جنس آلومینیم است، به همین دلیل به خوبی می‌تواند، برای حفظ دما و موارد دیگر گزینه انتخابی مناسب باشد.
  • از نظر ابعاد، قطر ۷۰ میکرون و ابعاد ۶۰ سانتیمتر می باشد و بسته بندی هایی که برای آن در نظر گرفته اند، به صورت کارتن می باشد و کلیه اطلاعاتی که باید داشته باشند از طریق لیبل اطلاعاتی بر روی آنها قرار گرفته شده است.
  • دارای نشان استاندارد می باشد و علامت استاندارد نشانگر کیفیت خوب یک کالا می باشد و قیمتی که برای نمونه در نظر گرفته اند، نسبت به نمونه هایی که با آن در بازار به رقابت پرداخته است، مناسب و مقرون به صرفه می باشد و در عرضه بی واسطه افراد می‌توانند، قیمتی ارزان تر برای آن پرداخت نمایند.

توزیع مستقیم فویل ۶۰ سانت ۷۰ میکرون باکیفیت

توزیع مستقیم فویل 60 سانت 70 میکرون باکیفیت توزیع مستقیم فویل ۶۰ سانت ۷۰ میکرون با کیفیت، سبب شده است، نمونه را بی واسطه خریداری کنند و بتوانند آن را به راحتی در موارد مختلف مورد استفاده قرار دهند.
در عرضه فویل مستقیم واسطه گران حضور ندارند و قیمت‌هایی را که برای افراد در نظر می‌گیرند، همانند قیمت اولیه است و آنها می‌توانند نیازهای خود را از این طریق با هزینه کمتر برآورده کنند و در رابطه با چگونگی عرضه به صورت مستقیم از طرف تولید کننده به متقاضیان اطلاع رسانی می شود و کلیه اطلاعات در رابطه با نحوه تولید این نمونه، ارتباط برقرار کردن با تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان و کیفیت آنها ،اطلاعات لازم در دسترس خریداران قرار می‌گیرد تا آنها بتوانند، با کسب اطلاعات نمونه هایی را تهیه کنند که هزینه مناسب برای آنها پرداخت نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
وحیده سعادتمند
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09199662733
آدرس کانال: zerrofyekbarmasraf@
آدرس سایت: www.foilsazan.ir
پست الکترونیکی: vsd657@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پخش عمده فویل تابلو سازی باکیفیت

پخش عمده فویل تابلو سازی در سراسر کشور با قیمت های مناسب و کیفیت های گوناگون موجب شده تا افراد بتوانند به راحتی این کالاها را خریداری و از آن نیز استفاده کنند ا

پاسخی بگذارید